Haber

Survivor Aşkım Burcu yıkıldı! Sevgilisini depremde kaybetti: “Daha işimiz bitmedi, kıyametin içindeyiz”

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde can kaybı artarken, enkaz altından sağ kurtulanların mucizevi şekilde hayatta kalması yüzümüzü bir nebze olsun gülümsetiyor.

Kahramanmaraş’ta 10 ili etkileyen depremde hayatını kaybeden binlerce can toprağa verilmeye başlandı.

Enkaz altında yaşamını yitirenlerin kimlikleri netleşmeye başlayınca acı ikiye katlandı.

Kimi kızını, eşini, dostunu, sevgilisini kaybetmiş..

Bunlardan biri de Aşkım Burçe’ydi. Depremde hayatını kaybedenlerden biri de Survivor yarışıyla tanınan sporcu Aşkım Burçe’nin erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı oldu. Burçe, acı dolu gününü sosyal medya hesabından paylaştı.

Survivor Aşkım’ın acı günü

23 yaşındaki Aşkım Burçe’nin erkek arkadaşı depremde hayatını kaybetti. Haberi sosyal medyadan duyuran Burçe, üzüntüsünü şu ifadelerle dile getirdi:

Allah benden kimi seversen onu senden alırım der. Ve ekler; Ben onsuz yaşayamam deme ben seni onsuz yaşatırım. Yarım kalmadık, söz veriyorum, bu dünyanın sonuk”

Daha önce yüzünü görmeye cesaret edemedim. Aslında bu benim kendimi kandırma yolumdu, yüzünü görsem, yaşamadığına inanmak zorunda kalacağım…

Ama sana son kez bakmalıydım, seni son kez çok sevdiğimi söylemeliydim. Beni bir yerlerden izlediğini biliyorum. Kalbim senin meskenin, söz veriyorum, o eve çok iyi bakmaya çalışacağım.M.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu