Haber

Orman Yangını Marmaris’te Ormandan Söndü! Cesedi Ateşe Verirken Ormanı Yaktılar!

Muğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınına hava ve karadan müdahaleler devam ederken, yangın bölgesinde bir erkek cesedi bulundu.

Yangının, öldürülen kişinin ormana atılmasının ardından zanlı veya zanlıların cesedi ateşe vermesi sonucu çıktığı belirlendi. Muğla ve Marmaris Cumhuriyet Başsavcılıkları tarafından olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Ormandaki yangına neden olan adamın cesedinden görüntüler…

Muğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangını kontrol altına alındı. Sarıana İlçesi’ndeki yerleşime yakın ormanlık alanda duman görülmesi üzerine bölgeye Orman Bölge Müdürlüğü, Marmaris ve Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi.

Yangına havadan 9 helikopter, 6 uçak, karadan çok sayıda sprinkler ve orman personelinin yanı sıra itfaiye ve TOMA ekipleri müdahale etti.

Muğla Valisi Orhan Tavlı, “Marmaris’teki orman yangını kontrol altına alındı. Ekipler havadan ve karadan soğutma çalışması yapıyor.’ söz konusu.

Müdahaleler devam ederken, yangın alanında bir erkek cesedi bulundu. Yangının, öldürülen kişinin ormana atılmasının ardından zanlı veya zanlıların cesedi ateşe vermesi sonucu çıktığı belirlendi.

Muğla ve Marmaris Cumhuriyet Başsavcılıkları tarafından olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

haber-pasinler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu