Yaşam

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu boşanma iddialarını yalanladı

2016 yılında görkemli bir nikahla Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Kadir Doğulu, geçtiğimiz haftalarda gittiği ziyafet mekanında hanımlarla iç içe görüntülendi. Görüntülerin ardından haftalar sonra boşanma tartışmasıyla gündeme gelen çiftten ilk kare geldi.

MUTLULUK YÜZLERİNE YANSIDI

Haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanlayarak evliliklerini sürdüren çift, önceki gün Kıbrıs’a gitti. Kıbrıs’ta yatırım yapıp konut bakmaya karar verdikleri söylenen ünlü çift, boşanma haberinin ardından yan yana poz verdi. Gülümseyerek poz veren ikili, evliliklerinde kriz olmadığını gösterdi.

NE OLDU?

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği ziyafet mekanında hanımlarla dans ederken görüntülendi. Argümana göre; Yerde bulunan Aras Bulut, arkadaşı Kadir Doğulu’yu İynem’den uyardı. İynemli’nin uyarılarını dikkate almayan oyuncu, maçına kaldığı yerden devam etti. Görüntülerin ardından açıklama yapan Doğulu, “Bu görüntüleri bu şekilde yayan kişi bana yaklaşmak isteyen ama yaklaşamayınca böyle davranan bir kişi bence. 80 kişiyle görüştüm. O gün o kadın dışında insanlar. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir dertleri varsa dinlerim, yardımcı olurum. Olmaya çalışırım. Nerede, ne zaman olduğu önemli değil.” Neslihan Atagül, “Gürültülü bir ortamda normal bir sohbet” dedi.

Kadir Doğulu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu