Ekonomi

İş dünyası Koca Seyit’ten çapraz uçuşlar için çalışmalara başladı

İş dünyası, Kuzey Ege’nin dünyaya açılan kapısı Koca Seyit Havalimanı’ndan iç ve dış hat çapraz uçuşların başlatılması için harekete geçti.

Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Ali Uçar, Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat, Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Erman Pazarbaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bay Daire Başkanı Muhammed Vurmaz, TÜRSAB Bölge Başkanı Fatih Ergün, Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Yer Hizmetleri Müdürü Selçuk Öztürk, Edremit Ticaret Odası Danışma Kurulu Üyesi Nevzat Ergün, Pegasus Genel Müdürlüğü Satış ve Network Marketing Grup Direktörü Emre Pekesen, Tarife Müdürü Efe Özkazanç, Satış Müdürü Burcu Ardalı ve Yer İşletme Koordinatörü Onur Bektaş ile bir araya geldi. istanbulda. .

Ziyarette Pegasus Havayolları ile Kocaseyit Havalimanı-Ankara ortasından direkt uçuşların yeniden başlaması, Kocaseyit Havalimanı’na iç hatlar ve dış hat uçuşlarının eklenmesi, mevcut uçuşların artırılması ve turizm faaliyetlerinin bölgeye yayılması için ulaşım takviyesi sağlanması konularında görüşmelerde bulunuldu. Yıl boyunca Kuzey Ege. Koca Seyit Havalimanı’ndan Ankara’nın yanı sıra Trabzon, Van, Diyarbakır, Gaziantep, Antalya gibi hatlarda haftanın makul günlerinde sefer yapılması rica olunur. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu