Haber

AK Parti Karabük Milletvekilleri Esnaf ve Köyleri Ziyaret Etti

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, TBMM’nin tatilinin ardından kente gelerek esnaf ve köyleri ziyaret ederek çeşitli etkinliklere katıldı.

AK Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Şahin ve Keskinkılıç, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt ve partili teşkilatlarla birlikte önce şehir merkezindeki İnönü Caddesi’nde esnafla görüşmeye geldi.

Esnafın sorunlarını dinleyen heyet, BAKKA’nın desteğiyle İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan “Lavanta Kokulu Safran Bahçesi” projesi kapsamında 35 dönüm araziye ekilen lavantanın hasat etkinliğine katıldı.

Şahin ve Keskinkılıç, 27. Dönem AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, İl Başkanı Salt, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Tam ve Halil Aydın, AK Parti il ​​yönetim kurulu üyeleri Ali Eroğlu, Kazım Çamlı, Mehmet Deligöz, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, AK Parti Ovacık İlçe Parti Lideri Ahmet Tamar, Köy Şube Başkanı, Karabüver İlçe Başkanı, Ahmet Şahin ve ilçe yöneticileri Boyalı’ya, Pür Ovacık ilçesine bağlı Çükören ve Kışla köylerinde vatandaşlarla sohbet etti.

Ovacık Belediyesi’ni de ziyaret eden heyet, daha sonra 21. Dönem Karabük Milletvekili İlhami Yılmaz’ın katılımıyla Ovacık Merkez İlçe ve Köy Muhtarları 1. Olağan Kongresi’ne katıldı.

Heyet, Karabük’te düzenlenen 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası final töreninde şampiyon olan Erkekler Milli Grubu’nun mutluluğuna da ortak oldu.

terme-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu